אודות

לפרטים נוספים
התקשרו או השאירו פרטים

ממליצים על השף

תשכחו מכל מה שידעתם על קייטרינג…

כיף שהגעת אלינו!

אנחנו קייטרינג בשר עכשיו –

עם שנים של ניסיון בעולם הבישול, שמנו לנו למטרה לקחת את עולם הבישול כמה צעדים קדימה ולשדרג אותו כדי להפוך את האירוע שלך לטעים במיוחד ובלתי נשכח.

עם מנות מדויקות, מפתיעות ומוקפדות, האורחים שלך לא יפסיקו לדבר על האוכל גם אחרי שהאירוע ייגמר! על הסלטים הצבעוניים, הפתיחים מעוררי התיאבון, העיקריות שאי אפשר להפסיק לאכול וכמובן, קינוחי פרווה שמנפצים את כל הסטיגמות.

בין אם נפל עליך לארגן אירוע חברה, יום גיבוש, יום הולדת, מסיבת רווקות, אירוע מצווה או אפילו חתונה – נגיע עד אליך עם קייטרינג כשר ואיכותי, לא משנה היכן האירוע מתקיים. כן כן, אנחנו עובדים בפריסה ארצית ומתחייבים להגיע בשעה שנקבע יחדיו, בלי איחורים ובלי הפתעות. 

בנוסף, נבנה את התפריט בשיתוף פעולה מלא איתך. מה זה אומר?

לאחר שנקבל ממך את כל המידע לגבי האורחים שיגיעו לאירוע – המגבלות הקולינריות וההעדפות המיוחדות (אם יש), נעבור יחדיו על המנות האפשריות ונבצע שינויים בהתאם לצרכים והדרישות שלך. אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה ועניין, בכדי ליצור תפריט שיושב בול על האירוע שלך

כל מה שנשאר לך זה רק להרים לנו טלפון ואנחנו נעמוד לשירותך בכל עניין!

אנחנו כאן כדי להפוך את האירוע שלך לבלתי נשכח, יוצא דופן, אחד ויחיד וטעים במיוחד. עם מגע קסם מקצועי שמאחוריו שנים של ניסיון בתחום ואהבה אדירה לאוכל ולאנשים, מתקבלים טעמים ייחודיים ויוצאים מהכלל שעדיין לא חווית מימייך. 

רוצה להרים את האירוע?

לשלב בו מנות ייחודיות ויוצאות מגדר הרגיל וליהנות משירות מעולה?

אנחנו מחכים לך! 

תוכן עניינים
Meatnow קייטרינג בשרי לאירועים
Meatnow קייטרינג בשרי לאירועים

כיף שהגעת אלינו! אנחנו קייטרינג בשר עכשיו –
עם שנים של ניסיון בעולם הבישול, שמנו לנו למטרה לקחת את עולם הבישול כמה צעדים קדימה ולשדרג אותו כדי להפוך את האירוע שלך לטעים במיוחד ובלתי נשכח.

לינקים שימושיים:

אודות Meatnow | פייסבוק Meatnow

דילוג לתוכן